Karateks Hakkında

Kurulduğu günden beri tekstil sektöründe büyük tutku ve kalite anlayışıyla faaliyet gösteren şirketimiz Karateks, kurucumuz Cem Kara’nın sektördeki deneyimine dayanarak kadın, erkek, çocuk ve genç giyim kumaşı üretiminde öncüdür. Müşterilerimize sunduğumuz ürünlerimiz, çevreye duyarlılık ve sürdürülebilirlik ilkelerine dayanır.

Üstün Kalite ve Çeşitlilik: Doğallığın ve İnovasyonun Buluştuğu Nokta

Ürün kalitemizdeki yüksek standartlar ve doğallık, firmamızın öne çıkan özelliklerindendir. Geniş ürün yelpazemiz, güçlü AR-GE ekibimiz ve sürekli yatırımlarımızla her hafta paydaşlarımıza yeni tasarımlar sunuyoruz. Gösterdiğimiz ayrıcalıklı kalite anlayışımız da Karateks’i sektörde öne çıkaran unsurlardan biridir.

Kadın, erkek, çocuk ve genç giyimde müşterilerimize çeşitli ve kaliteli seçenekler sunuyoruz. Kumaşlarımızın mükemmel tuşesi ve sürdürülebilir yapısı ise kalitemizi vurgular nitelikte. Hızlı reaksiyonlarla da müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz. Sürdürülebilirlik ilkelerine dayanarak gelişen teknolojimiz ve yaratıcılığımız ile de koleksiyonlarımıza bütünsel boyut kazandırıyoruz.

Sektörel Gelişmeler, Fuarlar

HABERLER